Telefonas
El. paštas
Darbo laikas
I-V : 8-17h

Lankstinukai

Lankstinukai yra viena iš efektyviausių ir pigiausių reklamos formų. Pagrindinis lankstinukų privalumas – galimybė juose atspausdinti didelį kiekį informacijos apie produktus ar paslaugas. Taip pat patogus juos naudoti, nes nesunku dalintis įvairiomis priemonėmis. Dėka paprastumo gaminant ir universalumo pritaikant gyvenime, ši reklamos forma dar išlaiko savo populiarumą.

Lankstinuko maketas

 

Kokybiškai sukursime unikaliai atrodantį lankstinuką, kuris atspindės Jūsų įmonę. Atsižvelgę į pageidavimus ir suteikę savo profesionalią konsultaciją turėsime šiuolaikiškai atrodantį lankstinuką.

 

Popierius

 

Siūlome gaminti lankstinukus iš įvairios gramatūros popieriaus. Pagal pasirinktą dizainą ir poreikius parinksime geriausiai konkrečioje situacijoje tinkantį popierių. 

 

Formatas

 

Siūlome visus standartinius lankstinukams naudojamus formatus nuo A5 iki A3 dydžio. Taip pat pagal susitarimą galime pagaminti ir neįprasto formato lankstinuką. Pagal kiekvieną situaciją parinksime labiausiai atitinkantį lankstinukui formatą.

 

Lankstinukų lankstymo tipai

 

Galimi įvairūs klasikiniai lankstymo būdai: išilginis lenkimas, dvigubas lenkimas, vienas lenkimas, įprastas lenkimas su užkeitimu… Standartiniais lankstymo būdais greitai ir patikimai sulankstysime bet kokio įprasto formato (A3, A4, A5) lankstinuką. Esant poreikiui, galima realizuoti ir nestandartinį lenkimą pagal užklausą. 

 

Lankstinukų kainos

 

Galutinę kainą lemia keli pagrindiniai faktoriai: naudojamas popierius, formatas, kiekis. Norėdami sužinoti tikslią kainą už lankstinukų gamybą, kreipkitės tiesiogiai į mus. 

 

 

Lankstinukų panaudojimas reklamoje

 

Lankstinukai yra itin universali reklamos priemonė. Iš tikrųjų jų galima rasti tokiose skirtingose vietose, kad turbūt ne visada ir susimąstome apie lankstinukų suteikiamą galią. Prekybos centruose ir jų parduotuvėse, parodose, mugėse, viešajame transporte, mokyklose ir universitetuose, ligoninėse, kine, viešbučiuose, kavinėse ir daugelyje kitų vietų galima rasti lipdukų pagal tos vietos specifiką. Todėl turint aiškią savo verslo viziją ir matymą, kaip prasmingai panaudoti lankstinukus, jų teikiama nauda yra milžiniška.

Domina mūsų teikiamos paslaugos?