Telefonas
El. paštas
Darbo laikas
I-V : 8-17h

Lipdukų gamyba

Lipdukai

Vienas iš labiausiai paplitusių ir populiariausių spaudos gaminių yra lipdukai. Šis produktas turi platų pritaikymo spektrą. Lipdukai gali būti naudojami kaip reklama, prekės atpažinimo ženklas, įmonės reklaminė priemonė įvairiuose renginiuose ar tiesiog kaip dizaino elementas. Lipdukų rinkodara pritraukia žiūrovų dėmesį ir gali būti klijuojama itin įvairiose vietose: ant sienų, langų, automobilių, kompiuterių, durų ar net ant įvairiausių mechanizmų. Dėl šios priežasties tai yra galinga, nebrangi rinkodaros priemonė.

Pas mus lipdukai gali būti gaminami  bet kokio dydžio, formos ar spalvų. Naudojamas medžiagas pritaikysime pagal poreikį, tad pagaminti lipdukai išliks kokybiški bei atsparūs karščiui, šalčiui ar kitoms numatytoms nepalankioms sąlygoms.

Lipdukai pagal užsakymą. Lipdukų užsakymų gamybos terminai priklauso nuo užsakymo kiekio ir sudėtingumo. Priklausomai nuo kiekio ir siekiamo tikslo, lipdukai dažniausiai gaminami skaitmeniniu, ofsetiniu ar fleksografiniu būdu.

Lipdukų gamybos būdai:

Lipdukų maketavimas

Jeigu jums yra reikalinga dizainerio paslauga maketuojant lipduką, sukursime ir unikalų bei šiuolaikišką lipduko dizainą pagal pateiktus poreikius. Individualizuotos etiketės leis jums išsiskirti, o estetiškai sukurti lipdukai stiprina asociacijas su prekės ženklu. Lipdukų maketavimo proceso metu atsižvelgiame į tai, kokia informacija turi būti ant lipduko ir profesionaliai ją išdėstome ant pasirinkto lipduko formato ir dydžio.

Lipdukų spausdinimas

Įdomus ir unikalus dizainas stiprina prekės ženklo žinomumą, o kokybiškas lipdukų spausdinimas užtikrina, kad lipdukus galėsite naudoti ilgai ir patikimai. Naudojame pažangią įrangą lipdukų spausdinimui, tad kokybiškai ir greitai galime atspausdinti didelius kiekius lipdukų.

Domina mūsų teikiamos paslaugos?